دانشکده رسانه
AR FA
 
برگزاری نشست معرفی کتاب أعلام داعش

نشست معرفی کتاب «أعلام داعش» نوشته یکی از دانشجویان عراقی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
امضای تفاهم نامه همکاری با انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه ادیان و مذاهب و انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه به امضا رسید. در این جلسه تأکید شد که مهم‌ترین رشته در دانشگاه‌ها، رشته رسانه است.

ادامه مطلب
انسان در رسانه هنر گفت وگو را یاد می گیرد

نشست علمی «رسانه؛ قدرت ملی» و تجلیل از خدمات استاد محمود مختاریان در عرصه رسانه روز پنجشنبه هفتم آذرماه 1398 در سالن امام موسی صدر دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.

 

ادامه مطلب
 
 

با توجه به آنکه دانشجویان گروه مدیریت رسانه، دو درس روش تحقیق کیفی و کمی را در برنامه‌های آموزشی خود دارند برخی از دانشجویان درباره الزامی بودن درس روش تحقیق عمومی پرسش‌هایی دارند که در ادامه نکاتی در این زمینه آمده است:

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی برخی از مواد قانونی و آیین‌نامه‌های مرتبط با امتحانات و نمرات دانشجویی را اعلام کرد.

فایل فرم های مورد نیاز دانشجویان محترم دوره‌های کارشناسی ارشد، همانند فرم اعلام پیشنهاد موضوع پایان نامه / رساله؛ فرم طرح پژوهشی؛ فرم اعلام آمادگی دفاع از پایان نامه دوره ارشد و ...

بازدید دانشجویان مدیریت رسانه از رسانه ملی

 

جمعی از دانشجویان مدیریت رسانه از صدا و سیمای مرکز بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند برنامه سازی و بخش های مختلف سازمان قرار گرفتند.

بازدید دانشجویان عراقی از شبکه هدهد

دانشجویان مدیریت رسانه  از شبکه هدهد یکی از بزرگترین شبکه های کودکان که به سه زبان عربی،انگلیسی و فارسی روی آنتن می‌رود  بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند برنامه سازی و بخش های مختلف این شبکه اعم از استودیو، اتاق لباس، اتاق گریم و ... قرار گرفتند.

اردوی سیاحتی و زیارتی دانشجویان عراقی ورودی 1397 به کاشان و آران و بیدگل

نشست معرفی کتاب «أعلام داعش» نوشته یکی از دانشجویان عراقی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌شود.

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه ادیان و مذاهب و انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه به امضا رسید. در این جلسه تأکید شد که مهم‌ترین رشته در دانشگاه‌ها، رشته رسانه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مهراب صادق‌نیا روز سه‌شنبه 16 دی‌ماه 1399 در برنامه رادیویی گفت‌وگو شرکت کرد.

دوره آموزشی آنلاین « واکاوی انسان،هویت و جهان معاصر در سینما» با تکیه بر آثار میکل آنجلو آنتونیونی برگزار می شود.

تقویم آموزشی نیم سال اول و دوم سال تحصیلی 99 ـ1400 گروه آموزشی مدیریت رسانه منتشر شد.

با ورود به هزاره سوم میلادی و ظهور اقتصاد دانایی محور، منابع انسانی به عنوان عنصری رقابتی و راهبردی در بقاء سازمان و افزایش بهره وری آن مطرح شد. تقاضای رو به افزایش کارفرمایان برای جذب نیروهای ماهر و تمایل کارکنان توانمند برای تصاحب و در اختیار گرفتن مشاغل باارزش، باعث شده است تا سازمانها برای جذب بهترین استعدادها به رقابت با یکدیگر بپردازند. امروزه سازمان ها به خوبی دریافته اند که به منظور موفقیت در اقتصاد پیچیده جهانی و نیز ماندگاری در محیط رقابتی کسب وکار به داشتن بهترین استعدادها نیاز دارند. از زمانی که گروه مشاوران مکنزی اصطلاح جنگ استعداد را در سال ۱۹۹۷ مطرح کردند، عنوان كارمنديابي وگزينش مدیریت استعداد توجه ها را به خود جلب کرده است. مدیریت استعداد به سازمان ها اطمینان می دهد که افرادی شایسته، با مهارت های مناسب، در جایگاه شغلی مناسب قرار داشته باشند در وضعیت رقابتی موجود و در محیطی که تغییرات پی در پی و نوآوری های مداوم اصلی ترین ویژگی آن است تنها سازمان هایی موفق خواهند بود که نقش استراتژیک منابع انسانی خود را درک نموده و دارای منابع انسانی ماهر، دانش محور، شایسته، نخبه و توانمند باشند. امروزه اعتقاد بر این است که منابع انسانی، مهمترین مزیت رقابتی و سرمایه سازمانی است و به همین دلیل در سازمان های استعداد محور بر نقش ارزشمند استعدادها در سازمان تأكيد شده و مدیریت مطلوب آنها بسیار مهم و حساس تلقى میشود. ما در اين تحقيق كوتاه مي خواهيم به ويژگي هاي گزينش و كارمند يابي در صنايع خلاق بپردازيم . در ابتدا تعاريفي از صنايع خلاق و كارمنديابي و گزينش را ارائه خواهيم داد.

امروزه شاهد رقابت در همه لایه های زندگی انسان ها هستیم، سازمان های بزرگ و حتی افراد انسان برای کسب موفقیت بیشترو سبقت از دیگری در کسب موفقیت در حال رقابت های جدی هستند. این رقابت در حوزه منابع بیشتر خود را نشان می دهد. بخصوص در دو دهه اخیر که صنایع خلاق بر سر زبان ها افتاده و بخشی از زندگی بشری را شامل شده است.

واژه و اصطلاح صنایع خلاق از اوائل سال 1331 و اولین بار در کشور استرالیا مطرح شد. صنایع فرهنگی که مبتنی بر فناوری و خلاقیت باشد صنایع خلاق را تشکیل میدهند. خمیر مایه این صنایع بر خلاف صنایع تولیدی و صنعتی، از برونداد و ذوق فکری و هنری انسانی نشات میگیرد. با توجه به اینکه صنایع فرهنگی و خلاق بر اساس فکر و هنر اسنانی می باشد میتوان ادعا کرد موفقترین سازمان ها، سازمان هایی هستند که نیروی انسانی موفق و خلاق داشته باشند.و لذا بر همین اساس ارزش کارکنان یک سازمان رسانه ای را شاید بتوان منحصر کرد به مهارت و تواتنمندی آنها. بدین معنا که توانمندی و مهارت انها میتواند یک سازمان رسانه ای را در فضای رقابت و کسب و کار در تولیدات خلاق به بهترین و بالاترین قله های موفقیت  برساند.

با اصول مدیریت منابع انسانی کلاسیک نمی‌توان منابع انسانی خلاق را مدیریت کرد!

   سازمان خلاق یک شرکت فرهنگی نوین است که به دنبال مزایای اقتصادی از طریق به کارگیری خلاقیت، دانش و اجرای نوآوری کارکنان خویش است.

جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد محمد عبدالحسین سلمان دانشجوی عراقی رشته مدیریت رسانه دانشکده رسانه و ارتباطات دانشگاه ادیان و مذاهب با موضوع «تطبیقات نظریة الإدارة العامة فی شبكة الإعلام العراقی» روز دوشنبه 24 خردادماه 1400 در سالن امام موسی صدر دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.

جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد دانشجوی عراقی یحیی محمد مانع الربیعی روز شنبه اول خردادماه 1400 در سالن امام موسی صدر دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.

جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد حیدر صادق خیکانی دانشجوی عراقی رشته مدیریت رسانه دانشکده رسانه و ارتباطات دانشگاه ادیان و مذاهب با عنوان «دور وسائل التواصل الاجتماعی فی تعزیز المشاركة السیاسیة للجمهور العراقی دراسة مسحیة لمدینة بغداد»، روز چهارشنبه نهم تیرماه 1400 در سالن امام موسی صدر دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.

جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد عماد نعیم عبد دانشجوی عراقی رشته مدیریت رسانه دانشکده رسانه و ارتباطات دانشگاه ادیان و مذاهب با عنوان «الإعلام الإسلامی المعاصر بین النظریة والتطبیق فی فكر ورؤی المرجع الدینی الشیخ محمد الیعقوبی»، روز سه‌شنبه اول تیرماه 1400 در سالن امام موسی صدر دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.

دانشکده رسانه


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز